HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

YEL Danışmanlık; bankalara, finansal kurumlara ve telekomünikasyon şirketlerine alacak tahsilinin tüm aşamalarında hizmet vermektedir.

Dış kaynak sağlayıcı olarak kurumlara hizmet veren danışmanlık şirketimiz; genç ve dinamik kadrosuyla meslek kuralları ve ilkeleri doğrultusunda, dürüstlük, ilkeli çalışma, müvekkil menfaatlerinde öncelik, gizlilik prensiplerine riayet, değişen ve gelişen mevzuata yine aynı hız ve ciddiyetle takip etme ve pratik çözüm üretme başlıca ilkeleridir.

Ulusal ve uluslararası alacakların takibi amacı ile hizmet verdiğimiz tüm müvekkillerimiz dosyalarında mevcut tüm gelişmeleri, kendilerine tahsis edilmiş olan kullanıcı adı ve şifresi ile danışmanlık şirketimize ait software ile internet üzerinden güvenli bir şekilde takip edebilmektedir.

Müvekkillerimizin bilgi güvenliği ve hizmetlerimizin kesintisiz ve en etkin şekilde devamlılığı açısından tüm danışmanlık hizmetlerimiz, hata ve sorumluluk doğurabilecek işlemlere karşı sigortalıdır.

Etkin, güvenilir ve hızlı çözümler ile her zaman yanınızda olmak dileğimizdir.

“ Yönetim süreçlerini mercek altına alan Yel Danışmalık sayesinde dev kurumlar; hem zamanını hem de kaynaklarını koruyor.”

Bu gönderiyi paylaş

Dijital Tık web Tasarım, Seo, Dijital Pazarlama